O mnie

 

Kim jestem?

Jestem wielką szczęściarą, ponieważ uwielbiam swoją pracę. Bycie stylistką pozwala mi nie tylko realizować pasję, lecz także nieustannie się rozwijać. Nie lubię powtarzania schematów, więc każdy klient to dla mnie nowe wyzwanie oraz szansa na świeże spojrzenie. Od dwudziestu lat moją miłością, a jednocześnie inspiracją jest taniec.  Głęboko wierzę, że ubieranie innych to – tak jak w tańcu – sztuka doboru odpowiednich elementów, które razem tworzą perfekcyjną całość.

Poza pracą, wzorem filmowej Amelii staram się kultywować drobne przyjemności (picie gorącej czekolady to mój prawdziwy nałóg!). Bezgranicznie kocham podróże, i z zapałem kolekcjonuję wszystkie wspomnienia, które po sobie pozostawiają.

A Ty, kim jesteś? Kariera, marzenia, zainteresowania i pasje – poprzez ubiór możemy codziennie wyrażać siebie. Jeśli jeszcze nie wiesz jak to zrobić, chętnie Ci pomogę. Obiecuję, że zrobię co w mojej mocy i ubiorę Cię w uśmiech! Zaufaj mi, a przekonasz się, jak wiele możliwości jest do odkrycia.

Diana Bryg-Opido