Analiza kolorystyczna

 

Zastanawiasz się czasem, dlaczego dwie osoby ubrane identycznie wyglądają zupełnie inaczej? A może masz w swojej szafie rzecz, którą niechętnie zakładasz, bo instynktownie czujesz, że “coś” jest nie tak? Zgodnie z teorią 12 typów kolorystycznych, każdy człowiek wpisuje się w jeden z typów, a jego prawidłowe określenie pozwala na dobór idealnie dopasowanej i spersonalizowanej palety kolorów.

Analiza przeważnie odbywa się w domu klientki, i trwa dwie/trzy godziny. Polega na przykładaniu do twarzy kolorowych chust, na podstawie których będę mogła stworzyć Twoją wyjątkową paletę. Porozmawiamy także o makijażu, dodatkach oraz biżuterii. Dodatkowo, po zakończeniu usługi wysyłam na maila podsumowanie całego spotkania oraz kolorystyczną „ściągę”, którą możesz wykorzystać np podczas zakupów!

Dlaczego warto?

Dzięki analizie kolorystycznej dowiesz jakim typem (i podtypem) jesteś. Wiedza ta stanowi punkt wyjścia w procesie budowania harmonijnej garderoby, w pełni dopasowanej do Ciebie i Twoich potrzeb. Od tej pory ubrania, makijaż i kolor włosów będą współgrać nie tylko ze sobą nawzajem, lecz przede wszystkim z Twoją naturalną urodą. Pozbędziesz się odwiecznych dylematów towarzyszących zakupom oraz codziennemu komponowaniu garderoby!

Cena: 300 zł

Uwaga, nowość!!! Od stycznia 2018 wprowadzam do oferty ślubną analizę kolorystyczną! Czym różni się ona od klasycznej analizy? Przede wszystkim:

  • analiza ślubna nie dąży do określenia Twojego typu kolorystycznego. Jej celem jest wskazanie najkorzystniejszego odcienia bieli ślubnej (jest ich bardzo dużo!), koloru pomadki oraz makijażu oka,
  • przy pomocy specjalnych ram kolorystycznych dobierzemy idealną paletę dodatków ślubnych (kwiatów, zaproszeń, dekoracji), które korzystnie wyeksponują Twoją urodę, zamiast ją przytłoczyć,
  • trwa znacznie krócej – od pół godziny do godziny,
  • kosztuje mniej: jedyne 100 zł.

cof