Ponieważ teksty z cyklu „Modnym szlakiem” są trochę bardziej osobiste niż pozostałe wpisy na blogu, w dzisiejszym poście chciałabym podzielić się z Wami kilkoma ujęciami z wyjątkowej sesji zdjęciowej. Przeważnie jako stylistka to ja przygotowuję strój dla modelek, które następnie pozują przed aparatem. Tym razem osobiście wcieliłam się w rolę modelki, co wcale nie przyszło mi łatwo. Na szczęście zdjęcia robił sympatyczny i uzdolniony Michał, dzięki któremu całkiem sprawnie udało nam się osiągnąć zamierzony efekt.

IMG_4315

Do zdjęć wybrałam jedną z moich ulubionych sukienek. Może (a raczej na pewno) śmiesznie to zabrzmi, ale w niej zawsze czuję się jak cyganka, która uciekła z łąki pełnej polnych kwiatów:D. Sukienka jest bogato zdobiona, dlatego najlepiej uzupełniają ją skromne dodatki i biżuteria. Żadnych koralików, kryształków czy frędzli. Tym, co łączy wszystkie elementy stylizacji to nie tylko kolorystyka, ale też fakt, że wszystkie zostały stworzone przez polskie marki. Przywiązuję dużą wagę do wspierania lokalnej branży mody oraz uważam, że stanowi ona atrakcyjną alternatywę dla firm zagranicznych.

IMG_4270

Tłem do naszych zdjęć był gmach Collegium Maius, który według mnie jest ciekawym i niezwykle klimatycznym miejscem na mapie Starego Miasta. Pomimo licznych grup turystów, panuje w nim atmosfera pełna swoistej ciszy i spokoju. Nie wspominając o tym, iż budynek sam w sobie jest piękny pod względem architektonicznym, przyjemnie jest niemalże poczuć ducha wszystkich tych, którzy studiowali tam przez wiele stuleci. Przyznam szczerze, że przychodzenie do CM na zajęcia z historii technik artystycznych to jedno z moich najmilszych wspomnień z czasów studenckich.

IMG_4639

Chciałabym bardzo podziękować Michałowi za przepiękne zdjęcia (oraz dużo cierpliwości:), równocześnie gorąco polecam Wam odwiedzenie jego strony na Fb i Instagramie. Linki oraz opis stylizacji zamieściłam poniżej. A jeżeli zastanawiacie się, dlaczego u licha w listopadzie wrzucam post z letnią sukienką, to mogę powiedzieć tylko tyle, że ten wątek jest połączony z kolejnym postem, który pojawi się na blogu. Będzie tam trochę o kwiecistych sukienkach, jesiennej pogodzie oraz… Marie Kondo. Na więcej szczegółów będziecie musieli jeszcze poczekać 😉

IMG_4686

Zdjęcia: Michał Brzegowy

https://www.facebook.com/michalbrzegowyphoto/

https://www.instagram.com/mbrzegowy/

Sukienka: Maare

Torebka: Hollie Warsaw

Buty: Ryłko

IMG_4740

Udostępnij:
Autor: Diana Bryg-Opido
Jestem osobistą stylistką, personal shopperem oraz makijażystką. Pracuję przy sesjach zdjęciowych, a także zajmuję się zagadnieniami z dziedziny kreowania wizerunku, etykiety, dress-code i slow fashion.